W piątek 12.09.2025 r. w młodszej i starszej grupie przedszkolnej zorganizowaliśmy ,,Dzień Kropki”. Dzień ten ma inspirować dzieci do rozwijania kreatywności, odwagi i odkrywania własnych talentów. Zajęcia w tym dniu poprowadziła Pani Pedagog Katarzyna Jaskowska. Poprzez różnorodne zabawy dzieci zachęcane były do działania. Nasze przedszkolaki okazały się bardzo utalentowane. Z radością uczestniczyły w zabawach z kropką, z chustą animacyjną, malowały farbami rysunek sowy. Na pamiątkę dzieci dostały medale i dyplomy.
Monika K.
















